Подушка? Що може бути простішим? Але й до покупки цього товару треба бути уважним!
Висота ідеальної подушки залежить від ваших фізичних особливостей – статури, ширини плечей, росту, ваги та пози, в якій ви зазвичай спите.
Вибір подушки, на якій ми спимо, її характеристики та висота дуже важливі для відновлюючого відпочинку та запобігання виникненню напруги в шиї та ригідності м'язів, які призводять до болів у шиї та інших фізичних проблем.
Подушка правильної висоти дозволяє розслабитися і є основою правильного положення голови, шиї та хребта. Справді, занадто висока подушка призводить до нахилу голови вгору, а занадто низька - до нахилу голови вниз, приймаючи в обох випадках неприродне положення, що не дозволяє відновитися і напруга, що фактично викликає.
Ті, хто спить, підклавши руку під подушку, часто роблять це тому, що у них, ймовірно, плечова зона занадто жорстка через матрац та/або основу, та/або подушка недостатньо висока, щоб гарантувати достатню підтримку.
Тим, хто спить на боці, доведеться вибирати подушку середньої або быльшою за висотою, здатну заповнити простір, створений між плечем і шиєю, і тим самим гарантувати правильне положення та розслаблення.
Тим, хто спить на спині, доведеться вибирати подушку середньої чи низької висоти, щоб уникнути зміщення голови щодо шиї та шийних хребців.
 
Залежно від висоти, подушки, які зазвичай продаються, можна поділити на низькі, середні та високі.
Низькі подушки заввишки від 6 до 9 см: підходять для дітей або тих, хто спить на животі.
Середні/низькі подушки висотою 10-11 см: підходять для людей невеликої статури або тих, хто спить на спині, животом вгору.
Подушки висотою 12-13 см: найпоширеніші та найпоширеніші подушки, ідеальна висота для більшості дорослих.
Високі подушки висотою понад 14 см: вони підходять для тих, хто має особливо широкі плечі або шукає значну підтримку, має проблеми з диханням та спить переважно на боці чи спині.
Подушка з подвійною хвилею для шиї мають одну сторону більшої висоти (13–14 см), а іншу – нижчу (8–10 см). Ми можемо розташувати ці подушки з обох сторін відповідно до наших потреб, гарантуючи правильний відпочинок та розслаблення незалежно від наших фізичних особливостей та положення під час сну.
Ідеальна висота подушок з ефектом пам'яті, вони виготовлені з якісної, високої щільності та еластичної піни з ефектом пам'яті, для більшості дорослих 12-13 см.

На нашому сайті ortomatrass.com.ua в розділі Аксесуари ви знайдете пропозиції з різних видів подушок, а будуть питання, звертайтесь за консультацією до наших менеджерів, вони допоможуть зробити вибір! Ознайомившись із нашим товаром, замовляйте його, оформляючи на сайті! Так ви заощадите час!

 +38(099)151-70-52  +38(063)859-09-69  +38(097)865-31-62

+38(097)865-31-62       Viber  Telegram

ortomatrass1@gmail.com.ua