У кожного з нас різні звички до сну, але всім потрібно утримувати постіль у чистоті.
Ті, у кого вдома є діти, знають, що вони здатні на великі нічні подвиги, які змушують батьків часто прати постільну білизну і навіть наволочки.
Нам, тим, хто ділить ліжко зі своїм партнером або домашніми тваринами, хто любить провести день у ліжку, насолодитися гарною кавою, лежачи з домашньою твариною біля ніг, з'їсти піцу на вечерю, дивлячись телевізор із зручною подушкою, людям, які насолоджуються життям, ми всі повинні часто прати свою постільну білизну або покривало.
Використання натяжних простирадл, наматрацників - відмінне рішення, яке полегшить життя. Захищає матрац!
Як правило, наматрацник рекомендується прати не менше двох або трьох разів на рік, залежно від того, в якому стані він знаходиться. Щоб випрати його, ви завжди повинні перевіряти інструкцію на етикетці, оскільки його склад матиме вирішальне значення при виборі температури та циклу прання. Рекомендується прати одяг, наматрацник при температурі близько 30 º. Сьогодні більшість пральних машин мають дуже ефективні функції прання без необхідності прати за високих температур. З цієї причини ми рекомендуємо, як правило, вибирати температуру прання близько 30º та екологічні програми, вони заощаджують воду та допомагають зберегти довкілля.
Ми рекомендуємо вам скористатися можливістю випрати всі наматрацники і чохли в один день, випрати їх разом з рештою постільної білизни схожих кольорів.
Більшість наматрацників можна сушити в сушильному барабані за низької температури, близько 60º. Однак, якщо дозволяють обставини, ми рекомендуємо вам повісити наматрацник і дати йому висохнути на повітрі. Ця практика продовжує термін служби продукту та допомагає нам зберегти планету за рахунок економії енергії.
Наш сайт та наші менеджери запропонують варіант наматрацника, а крім того, для вас є чудова пропозиція отримати при покупці матраца наматрацник у подарунок!

Наші рекомендації для покупки практичної, важливої покупки – наматрацника!
1. Обов'язково знати довжину та ширину матраца.
2. Звернути увагу при покупці наматрацника на матеріали наповнення, тканина чохла, які у нього кріплення, який ступінь захисту від забруднення та намокання.
  Тканина для чохла має бути щільною, м'якою, міцною. Найкращі – мікрофібра, махра, інші види бавовняного полотна.
Найпростіший спосіб фіксації наматрацника – гумки, розташовані по кутах. Бортик із трикотажної тканини з гумкою – зручний варіант кріплення, що забезпечує надійну фіксацію, простоту надягання та зйомки.
Наматрацник за ціною значно дешевше самого матраца, але він дуже важливий у всіх відносинах, це і гігієна сну, і збільшення терміну експлуатації матраца.

+38(099)151-70-52  +38(063)859-09-69  +38(097)865-31-62

+38(097)865-31-62       Viber  Telegram

ortomatrass1@gmail.com.ua