Магазин Матраців "Ортоматрац" - спеціалізуємося на продажі ортопедичних матраців, втілюючи в життя 23 роки досвіду, професіоналізму та якості обслуговування.
Ми продаємо найкращі матраци від найкращих українських фабрик, як: ЕММ, Matroluxe, Sonline, HighFoam та ін.

Усі матраци мають гарантію, сертифікати якості та розроблені з урахуванням наукових досліджень і дають змогу Вашому тілу відпочивати, зменшуючи болі в спині та м'язах, збільшуючи загальний рівень енергії.


Ортопедичні матраци - ідеальне рішення для сну кожної людини, покращують кровообіг, перешкоджають розвитку остеохондрозу і просто забезпечують якісний відпочинок, завдяки анатомічно правильному положенню спини.

Ми пропонуємо великий вибір моделей і розмірів ортопедичних матраців у категоріях: Ортопедичні матрациМатраци на диванДитячі матрациМатраци недорогоМатраци преміум. Так само в нашому магазині можна придбати різні Аксесуари.

Наша команда завжди готова допомогти вибрати ідеальний ортопедичний матрац, який зробить Ваше життя більш здоровим і комфортним. Ви отримаєте не тільки якісний продукт, а й професійну допомогу на кожному етапі.


Ми цінуємо кожного свого клієнта і пишаємося високим рівнем обслуговування.

Купуючи ортопедичний матрац у нашому магазині, Ви інвестуєте у своє здоров'я та комфорт. Не відкладайте турботу про свою спину на потім - замовте ортопедичний матрац у нас вже сьогодні і насолоджуйтеся міцним і повним відновлення сном щоранку.


Замовляйте на сайті або телефонуйте!
(097)865-31-62(099)151-70-52(093)434-18-82