Ліжко стане функціональним та зручним місцем для сну тільки в тому випадку, якщо воно оснащене відповідним матрацом та відповідним рейковим каркасом. Перш за все, до матраца пред'являються дві важливі вимоги: він повинен адаптуватися до всього тіла під час лежання або сну і в той же час забезпечувати хорошу підтримку, щоб хребет був ергономічно розташованим. Зазначені властивості матраца повинні зберігатися при зміні положення сну. Компанія ЕММ постійно працює над розробками нових моделей матраців з такими властивостями!

Пропонуємо оновлений модельний ряд матраців Take&Go!
Чим відрізняються матраци Take&Go?
Матрац повинен повторювати форму хребта, зберігаючи природну подвійну S-подібну форму. Важливо, щоб стегна і верхня частина тіла утворювали горизонтальну лінію, щоб не було кута, спричиненого занадто низьким положенням тазу. Коли ви перекочуєтеся на бік, ваші плечі та стегна повинні занурюватися в матрац настільки, щоб хребет утворював пряму горизонтальну лінію. Якщо ви оберете занадто м'який або занадто жорсткий матрац, ваша постава не підтримуватиметься достатньо або занадто сильно. Це може призвести до нахилу плечей та тазу. Така неправильна постава часто є причиною безсоння. Занадто сильні точки тиску можуть обмежити кровообіг і призвести до оніміння рук і навіть рук.
Вирішити ці проблеми допоможе нова серія Take&Go!
Який матеріал у матрацах Take&Go?
До складу матраців входять різні піни. Піни цього модельного ряду характеризується своєю відкритою пористою структурою, піни повітропроникнені. Така властивість робить матеріали ідеальними для використання в матрацах, оскільки зайва волога швидко відводиться від тіла та зберігається збалансований клімат у ліжку. Особливо звертаємо увагу на матраци Take&Go людей чутливих, алергіків, оскільки матеріали в них мають властивості ефективно запобігати зараженню кліщами. Матраци з піни стають все більш популярними, вони входять до числа які більш продаються, відрізняються довговічністю та малою вагою.
Ще одна властивість пін - високий рівень еластичності та виражена стабільність розмірів: якщо ії завантажити, а потім скинути навантаження, піна одразу повертається до вихідної форми. Завдяки своїй безпосередній стійкості матрац із піни особливо рекомендується людям, які сплять неспокійно та часто змінюють положення під час сну. Ефект піни дуже точково-еластичний, а це означає, що серцевина матраца або матрац прогинається тільки в тих точках, де він навантажений. Порівняно з пружинними матрацами, матраци з піною абсолютно безшумні.
За бажанням матрац модельного ряду Take&Go може бути скручений у компактний рол, який дуже зручний для транспортування.
Опис складу матраца, сторін "зима/літо", технічні дані, інструкція з розпакування знаходяться на вшитій бирці.
Паспорт виробництва ЕММ додається до кожного матраца.

Перейдіть, будь ласка, за посиланням, щоб докладніше дізнатися про кожен матрац цієї серії Take&Go!

Менеджери нашої компанії люб'язно нададуть Вам допомогу, допоможуть Вам підібрати матрац. Телефонуйте! Приїжджайте!  

+38(099)151-70-52 (Viber)                   

+38(093)434-18-82

+38(097)865-31-62

ortomatrass1@gmail.com.ua