Декілька основних порад щодо жорсткості, розміру, матеріалу, безпеки, сертифікатів, які слід враховувати при виборі найкращих матраців для дітей.

Ступінь твердості.

Ключове питання при виборі відповідного дитячого матраца - вибір потрібного рівня жорсткості. Занадто м'які матраци становлять небезпеку задухи, особливо для немовлят та маленьких дітей, а також можуть погіршити розвиток хребта. Основне правило: у дітей матрац не повинен прогинатись більш ніж на 3-4 см у положенні лежачи, у немовлят голова повинна опускатися максимум на 2-3 см. Зазвичай оптимальним є середній рівень жорсткості (жорсткість 3); матрац для дітей за жодних обставин не повинен бути занадто м'яким (жорсткість 1-2).

Вибирайте дитячий матрац достатньої щільності та товщини! Правильна товщина дитячого матраца становить від 10 до 12 см. Товша модель не забезпечує додаткового комфорту і може виступати за каркас ліжка.

Розмір.

Матрац повинен бути довшим за зростання дитини мінімум на 20 см (по 10 см зверху та знизу). Найбільш поширеними розмірами для немовлят та малюків є дитячі матраци розміром 60x120 см до максимальної висоти 100 см (приблизно до 3 років) або дитячі матраци 70x140 см для дітей до максимальної висоти 120 см (приблизно до 6 років). роки). Матрац розміром 90х200 см можна придбати для дітей віком від 6 років.

Сертифікати безпеки.

Ми працюємо лише з якісною продукцією відомих фабрик! Наші постачальники продукції – це компанії, які здобувають визнання нагородами премій. Співпрацюючи з цими фабриками, ми маємо можливість надати якісну продукцію, яка постійно оновлюється. Фабрики мають власні лабораторії, вся продукція обов'язково проходить перевірку на підтвердження безпеки продукції для життя та здоров'я людини, а також її відповідність вимогам гігієнічних норм та ГОСТам сертифікована.

Матеріал.

Віддавайте перевагу матрацам з матеріалів, що дихають. Будь то немовлята, діти чи дорослі, якість сну завжди буде кращою на матраці з натурального волокна. Насправді завжди корисніше спати на натуральній моделі матраца, ніж на продуктах нафтохімічного виробництва. Ретельно вибирайте матеріали, з яких виготовлені матраци, оскільки вони мають природні антибактеріальні властивості та властивості захисту від пилових кліщів. Добре, якщо чохол матраца можна знімати і прати в машині, щоб забезпечити більш здоровий сон день у день (регулярне прання тика набагато ефективніша і природніша, ніж хімічна обробка від кліщів). Піна, латекс, кокос: коли справа стосується матеріалу, є багато «за» та «проти». У різних тестах дитячі матраци із холодної піни відповідають вимогам. Вони повітропроникні, з гарною точковою еластичністю, низьким рівнем коливань, гарною теплоізоляцією та комфортні для сну. Якщо у вашої дитини алергія, астма або просто чутлива шкіра, важливо, щоб вона спала на правильній моделі. Так що в цьому випадку вибирайте дитячий гіпоалергенний матрац, який не дозволить вашій дитині чхати і смикатися всю ніч. Гіпоалергенна модель виготовляється з ортопедичної піни або латексу, тому в них мінімальний доступ пилових кліщів та бактерії, хороша теплоізоляція та загалом вони комфортні.

Найкращі матраци для дітей залежно від віку дитини.

Однак важливим орієнтиром при виборі найкращих дитячих матраців є вік дитини. Якщо ви шукаєте матрац для малюків (дітей до 3 років), ми рекомендуємо модель середньої жорсткості, оскільки у маленьких дітей кістки м'які та гнучкі. Занадто жорсткий матрац для малюків може викликати у дитини дискомфорт під час сну та викликати навантаження на його тіло на довгі роки. Багато лікарів вважають, що матрац з піни з ефектом пам'яті є найбільш рекомендованим матрацом для малюків, оскільки він відповідає формі тіла дитини та забезпечує збереження ніжного хребта дитини у зручному горизонтальному положенні, що є важливою вимогою для правильної постави дитини. Тому такий матрац грає і профілактичну роль для маленьких дітей, особливо при порушеннях опорно-рухового апарату. Крім пружинного матраца, відповідним матрацом для дітей віком близько 4-5 років є дитячий матрац з кокосовою койрою, який вже багато років є абсолютною стандартною моделлю – справжньою класикою. У віці приблизно 5-8 років крім пружинного матраца ми також рекомендуємо дитячий матрац з кокосовою койрою та матрац з натуральним латексом. До 10 років ваша дитина правильно спатиме на ортопедичному матраці з кокосового волокна. Але ще слід використовувати матрац з точково-еластичні шари натурального латексу, або ортопедичної піни, який забезпечує точково-еластичну підтримку вашої дитини і приємну глибину занурення. На етапі віку від 7 років дітям необхідні пружинні матраци. Натуральний латекс, виготовлений зі 100% натурального каучуку, також є одним із найкращих матеріалів та забезпечує високий рівень комфорту при точковій еластичності. Цей матеріал забезпечує кращу вентиляцію, еластичніший і значно стійкіший, ніж стандартний синтетичний латекс, а також створює сприятливі умови для сну, правильного положення спини і на боці.

Якщо є сумніви, краще звернутися до наших менеджерів-консультантів. Напишіть, зателефонуйте зі своїми питаннями і наші фахівці вирішать усі ваші сумніви! Зручно оформіть доставку, оплату! Ми гарантуємо якість!