Наши поради або 5 рекомендацій, які слід враховувати при покупці матраца

Хороший матрац – один із найважливіших факторів спокійного сну. Поговоримо про те, що ви повинні враховувати при покупці.

1.Правильний розмір матраца.
Розмір матраца залежить від того, скільки місця вам потрібно, щоб спати на ньому. Поодинокі спальні місця зазвичай мають розмір 90x200 см або 140x200 см, а спальні місця розміром 160x200 см або 180x200 см ідеально підходять для пар.
Якщо діти часто сплять з вами у ліжку, можна розширити її до 200х200 см, щоб усім вистачило місця.
Знайдіть матрац для себе, для свого комфортного сну у нашому інтернет-магазині ortomatrass.com.ua !

2.Оптимальний ступінь жорсткості.
Матраци бувають різного ступеня жорсткості. При виборі ступеня жорсткості враховуються ваші особисті потреби: чи ви бажаєте лежати на твердому ложі або м'якому. Вага тіла також має вирішальне значення: якщо ви високого зросту або важите трохи більше, вам зазвичай потрібний жорсткіший матрац, ніж невисоким і легким людям.
По суті ви повинні переконатися, що матрац настільки твердий, що хребет прямий, а не прогинається і не провисає в положенні лежачи. В іншому випадку це може призвести до напруги в шиї та болю в спині. Більше порад щодо вибору оптимального ступеня жорсткості ви знайдете тут за посиланням ortomatrass.com.ua за допомогою фільтрів на сайті.
Оскільки пари рідко мають однаковий зріст і однакові звички сну, часто має сенс вибрати два односпальні матраци замість одного великого матраца. Таким чином, кожен може вибрати матрац, що ідеально відповідає його особистим потребам.
Порада: Ви можете просто закрити щілину між двома матрацами топером, тонким матрацом, посилання на тонкі матраци, або в розділі нашого сайту Ортоматрасс Матраци на диван https://ortomatrass.com.ua/matrasy-na-divan . Рекомендуємо купувати великі простирадла, які покриють обидва матраци.

3.Правильний матрац для вашого улюбленого положення під час сну.
Матраци виготовляються із різних матеріалів. Деякі з них забезпечують більш жорстку (пласку) підтримку, тоді як інші пружно прогинаються в точках, де матрац навантажений. Залежно від вашого положення під час сну, вам можуть підійти й інші матеріали.
Матраци для тих, хто спить на боці.
Матраци для тих, хто спить на боці, повинні бути гнучкими та адаптованими. Плечі та таз повинні зануритися в матрац рівно настільки, щоб хребет утворив пряму лінію. Добре підходять матраци з ортопедичної піни. Термоеластичний матеріал оптимально адаптується до форми тіла. Будь-хто, хто страждає від проблем зі спиною, часто дуже добре спить на матраці з піною. Людям, які сплять на боці, які часто перевертаються з боку на бік уночі, рекомендується використовувати матрац із гелевою піною. Занурюєшся в нього комфортно, скидання тиску теж хороше.
Латексні матраци також ідеально підходять для тих, хто спить на боці. Вони переконують гарною точковою еластичністю та ідеально адаптуються до тіла. Оскільки на латексних матрацах ви занурюєтеся досить глибоко, більше підходять для тих, хто спить на боці і любить м'якше лежати.
Матраци для сну на спині та животі.
Тим, хто спить на животі або на спині, потрібен жорсткіший матрац, який забезпечує хорошу підтримку і запобігає провисанню спини або прогину у лежачому положенні. Класичний пружинний матрац ідеальний. Він стабільний, еластичний  і оптимально підтримує тіло. Пружинні матраци також рекомендуються для важчих людей.
Матраци, які завжди підходять.
Крім того, є матраци, які підходять під час сну. Одним із таких універсальних матраців є пружинний матрац системи Pocket Spring (Покет Спрінг). Пружини всередині індивідуально вшиті в кишені - це забезпечує більшу точкову еластичність. Діє таке правило: що більше пружин встановлено в матраці, то він якісніший.
Також практичні двосторонні матраци, які мають різний ступінь жорсткості з кожного боку та їх можна перевертати за необхідності.

4. Забезпечте якісну вентиляцію.

Якщо ви схильні потіти вночі, вам потрібен матрац з гарною вентиляцією, наприклад матраци з гелевої піни. Пружинні матраци з дуже гарною вентиляцією та забезпечують оптимальний клімат для сну, навіть якщо ви сильно потієте під час сну. Матраци з холодної піни та натурального латексу також добре відводять вологу завдяки своїм матеріалам, що дихають.

І! Звернть вашу увагу повинен бути

5. Час пристосуватися. До нового матраца треба звикнути! Так що не чекайте, що ви спите ідеально з першої ночі, дайте своєму тілу час звикнути до нового матраца. Це може зайняти кілька днів, іноді два тижні чи довше.
Також перевірте, чи підходить ваша подушка до нового матраца або її потрібно замінити. Вона повинна підтримувати шию та заповнювати простір між хребтом та плечем у положенні лежачи.

Але наш вже досить великий досвід роботи показує, що краще звернутися до наших менеджерів-консультантів! Дзвоніть!

+38(099)151-70-52 (Viber)  +38(093)434-18-82   +38(097)865-31-62     

ortomatrass1@gmail.com.ua