Тонкий матрац має товщину 5 см. Він підходить для людей, у яких мало місця для сну, для людей з невеликою вагою, вирівняти поверхню дивана. Тонкі матраци ідеально підходять для подорожей, переїздів або прийому гостей. Їх можна легко, згорнувши, прибрати. Ці матраци можуть служити і як забезпечення додаткового комфорту на вже наявний матрац, наприклад, щоб зробити його м'якшим, або навпаки жорсткішим. Таким чином вони можуть додати комфорт.

Можна купити тонкі матраци, щоб заощадити гроші. Але треба пам'ятати, що тонші матраци, як правило, менш зручні і не служать так довго, як високі матраци.

Які в даному випадку не були бажання, якщо ви хочете купити тонкий матрац, ми рекомендуємо спочатку подивитися зразки продукції на виставці наших складів та порівняти їх, протестувати різні матраци, щоб визначити, який з них найкраще підходить для вас.

Неважливо, тонкий це матрац або товстий, важливо, щоб він відповідав вашим потребам та уподобанням.

Пам'ятаємо, ми, люди, проводимо близько третини свого життя у ліжку. Про смак каркаса ліжка можна сперечатися, але вибір хорошого матраца дуже важливий для нічного відпочинку. Спокійна ніч – запорука гарного дня!

Нова колекція тонких матраців CITY дозволяє вибрати матрац різного наповнення.

Має свої особливості та відмінні характеристики ще одна нова колекція – SCANDI.

В брендах FREEDOM, MRIYA теж є міні матраци. Ці нові моделі матраців вже знайшли своїх покупців поряд із уже популярними моделями.

+38(099)151-70-52  +38(063)859-09-69  +38(097)865-31-62

+38(097)865-31-62       Viber  Telegram

ortomatrass1@gmail.com.ua