Диск хребта. Чи може відновлюватись спина під час сну?
Постійні болі в ділянці попереку суттєво обмежують рухливість у повсякденному житті і тим самим знижують якість життя.

Звідки беруться проблеми з міжхребцевими дисками?
Одне можна сказати напевно: грижа міжхребцевого диска може мати багато різних причин. Причиною цього часто є сильний фізичний стрес, що повторюється. У кожному разі важливу роль відіграють обставини життя. Іншими причинами грижі міжхребцевого диска можуть бути тривале сидіння, важка або неправильна робота, похилий вік або відсутність м'язової стабільності. Генетичні фактори можуть також бути причиною болю в міжхребцевому диску.

Як грижа міжхребцевого диска впливає сон?
Сильний біль у спині характерний для грижі міжхребцевого диска в поперековому відділі хребта. Біль, спричинений тиском на нерви, також впливає на сон. Людям із захворюваннями дисків часто важко знайти зручне становище для сну. Але спокійний сон необхідний процесу одужання і регенерації організму.

Яку роль грає правильний матрац?
Вибір матраца має вирішальне значення для полегшення болю та прогресу процесу відновлення. Правильний матрац забезпечує пряму підтримку хребта та знижує тиск на хребет. Область талії також потрібно підтримувати матрацом, щоб зняти тиск на нерви. Зрозуміло, що правильне положення хребта вночі не може усунути грижу міжхребцевого диска, але сприяє одуженню. Розслаблення уражених ділянок гарантує, що увага організму буде спрямована на регенерацію, відновлення.

Яке положення для сну рекомендується, якщо у вас грижа міжхребцевого диска?
Важливо, щоб навантаження на хребет розподілялося рівномірно. Слід уникати таких положень, як лежання на животі. Натомість необхідно рівномірно розподілити навантаження на хребет, міжхребцеві диски, нерви та м'язи. Ось чому лежання на боці вважається ідеальним становищем лежачи.

Підтримуючи нічну регенерацію та знімаючи навантаження з міжхребцевих дисків та хребта, матрац стає важливим фактором полегшення стану здоров'я в довгостроковій перспективі. У будь-якому випадку супутнє лікування у лікаря та фізіотерапевтична терапія при проблемах з міжхребцевими дисками є важливими, щоб можна було знову повернутися до нормального повсякденного життя.

Діагноз грижі міжхребцевого диска лякають, але при правильному лікуванні та заходах, включаючи ортопедичний матрац, повсякденне життя можна вести як завжди. Якщо хребет розташований правильно вночі, міжхребцевий диск може регенерувати під час сну і повернути собі початкову працездатність