Меблева фабрика ЕММ – український бренд, який спеціалізується на виробництві продукції з ортопедичними характеристиками. Матраци ЕММ багато років радують споживачів відмінною якістю матеріалів, що використовуються, ретельним підбором складових, оптимізацією характеристик і своїм широким функціоналом. Катеринославські меблеві майстерні (Олександрія) ретельно опрацьовують кожну колекцію та адаптують її під індивідуальні потреби людей. Будь то діти, люди, які страждають від безсоння або ті, хто має проблеми з хребтом - для кожного знайдеться виріб, який пристосується під анатомічні особливості тіла і сприятиме комфорту протягом всієї ночі.

У 2020 році меблева фабрика отримала дві значні нагороди:

Вибір країни, де переможець вибирається з об'єктивного аналізу як статистичних, і маркетингових даних;
Вибір споживача. У цій категорії відбору можуть брати участь виключно пріоритетні підприємства, які мають довіру серед населення.
Така довіра народу до продукції компанії заслуговує на окрему похвалу і визнання. Результати ще раз підкреслюють високий рівень самовіддачі, здатність приймати осмислені та об'єктивні рішення для розвитку, виходячи з інтересів споживачів. Компанія показала, що для неї важливою є не статусність, а турбота про потреби населення. Для кожного члена команди, чесно зароблені нагороди – це не лише визнання, а й мотивація не стояти на місці та розвивати індустрію ортопедичної продукції. У планах компанії впровадження нових брендів та інноваційних технологій для просування у маси культури здорового сну. Команда ЕММ щиро вдячна кожному, хто вирішив придбати матраци ЕММ і залишити чесні відгуки про продукт, що сподобався. Працюючи на результат, фахівці компанії обирають використання якісних матеріалів, які не викликають алергічних реакцій, опрацювання найдрібніших деталей конструкції для того, щоб ви змогли повноцінно відпочивати протягом усієї ночі.

Завоювання любові та довіри клієнтів потребує вагомого внеску у якість продукції. Серед переваг компанії ЕММ варто зазначити:

Широкий асортимент продукції. Окрім класичних матраців для домашнього використання, ви можете знайти на сайті матраци для медичних установ, ЕММ подушки, наматрацники,топери,безпружинні матраци або вироби з блоком незалежних пружин.
Відмінна якість та використання гіпоалергенних компонентів. У складі матраців - кокос, натуральний латекс, термоволокно, вовна та бавовна.
Універсальність. У компанії є матраци різних габаритів: ви можете замовити виріб відповідно до розмірів спального місця.
Комфорт. Творці фірми розуміють, що кожна людина індивідуальна, і, відповідно, має свої індивідуальні потреби. Використовуючи різні матеріали, компанія створила вироби з різними показниками жорсткості, щоб кожен покупець придбав модель, виходячи зі своїх потреб.
Безпека. Меблева фабрика має матраци для новонароджених діток - чи це не показник відмінної якості та використання гіпоалергенних матеріалів?
Підсумовуючи, слід сказати, що нагороди, отримані компанією, повністю відповідають її відповідальності перед клієнтами та трепетному ставленню до своєї продукції. Фабрика ЕММ щиро дбає про здоров'я населення, пропонуючи ортопедичні товари відповідно до потреб та індивідуальних особливостей кожного клієнта.

+38(099)151-70-52   +38(093)434-18-82   +38(097)865-31-62

+38(097)865-31-62   Viber  Telegram

ortomatrass1@gmail.com.ua