Наша компанія "Ортоматрас" давно співпрацює з фабрикою матраців ЕММ. Матраци ЕММ відмінної якості, з гарними експлуатаційними характеристиками. Характерно, що на фабриці ЕММ постійно працюють над розробкою нових моделей, використовуючи нові технології та матеріали.
Колекція Primavera досить нова, випущена у 2023 році та вже має успіх у покупців.
Матраци Primavera відрізняються зносостійкістю, виготовлені з використанням міцних, надійних матеріалів, здатних витримувати високі навантаження та не деформуються з часом.
Наповнювачі не містять шкідливих хімічних речовин, не містять наповнювачів, які можуть спричинити алергію. Матраци колекції Primavera вирізняються високим комфортом. Наявність м'якого, "дихаючого" наповнювача та ортопедичної піни роблять матрац максимально зручним для сну.
Якщо Ви шукали матрац саме з такими характеристиками, то ортопедичний матрац повністю задовольнить ваші потреби.

Паспорт виробництва ЕММ додається до кожного матраца.

Перейдіть, будь ласка, за посиланням, щоб докладніше дізнатися про кожен матрац цієї серії Primavera!

Менеджери нашої компанії люб'язно нададуть Вам допомогу, допоможуть Вам підібрати матрац. Телефонуйте! Приїжджайте!  

+38(099)151-70-52 (Viber)                   

+38(093)434-18-82

+38(097)865-31-62

ortomatrass1@gmail.com.ua

Залежно від ваших бажань, Ви зможете вибрати матрац різної характеристики. Ознайомитись з описом моделей можна на нашому сайті ortomatrass.com.ua. Можливі питання, на них відповість кваліфікований менеджер-продавець. Оформити покупку та доставку також зручно на нашому сайті.
Щоб оформити замовлення, зверніться за допомогою до наших консультантів! Менеджери нашої компанії люб'язно нададуть Вам допомогу. Будемо вдячні, якщо ви поділіться враженнями про товар, залишивши відгук на нашому сайті