Безкоштовна доставка при замовленні від 6000 грн!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних: 9:00-18:00
Матраци в наявності
Швидка доставка

0

Матраци бренду Lotos

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

 Що чекаємо ми від ночного відпочинку? Спокій, відновлення сил, рівноваги, яскравих снів та пробудження з бажанням встати, щоб почати новий, найкращий день! Тому важливо вибрати матрац, який міг би дати бажане. Нова серія матраців LOTOS Лотос створена виробником матраців КММ, щоб задовольнити ці побажання.
 Комфорт матраців LOTOS Лотос починається з чохла, він виконаний із тканини стрейчу високою щільністю з додатковою обробкою волокнами шовку, м'який, тактильно приємний, терморегулюючий, добре поглинаючий і висихаючий, міцний на розрив матеріал. Лягаючи на матрац, тіло ніби занурюється в обгортаючий матеріал прошитого ортопедичною піною. Зникає напруга з м'язів, досягається ефект повного розслаблення та міцний здоровий сон.
 Основою безпружинних матрацив є, розроблена КММ, марка ортопедичної піни підвищеної щільності. Матеріал відрізняється такими характеристиками як довговічність, повітропроникність, швидке відновлення початкової форми.
 Преміум 5-зон, Преміум 7-зон – ортопедична основа пружинного матраца, що використовується лише в колекції LOTOS Лотос.
Особливість пружинної системи полягає у використанні пружин Покет Спрінг (pocket spring) із збільшеною на 14% висотою (порівняно з незалежними пружинами стандартної висоти). Завдяки цьому досягаються відчуття підвищеної ортопедичної підтримки під час сну. П'ятизональний чи семизональний розподіл пружинного блоку працює на делікатну підтримку всього тіла сплячої людини від голови до стоп.
 У матрац Гуру додано на одну із сторін кокосову койру, яка просочена латексом. Характеризується підвищеним рівнем жорсткості, що досягається завдяки збільшеній у 2 рази товщині матеріалу.
 Боковина матраса – поєднання меблевої тканини та матеріалу  легкого нетканного матеріал високої щільності. Таке поєднання додає матрацу вишуканості, об’ємності та рельєфності, а також додатково захищає периметр виробу від зношування та деформації.   

Вся продукція компанії КММ обов'язково проходить перевірку в державних органах (Госпродпотребслужба - Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів) на підтвердження безпеки продукції для життя і здоров'я людини, а також її відповідність вимогам гігієнічних норм і ГОСТам. В результаті проведення спеціальних досліджень (радіологічних, токсикологічних, мікробіологічних, санітарно-хімічних, фізико-хімічних і т. д.) Видається санітарно-епідеміологічної експертизи (також його ще називають гігієнічний сертифікат або висновок СЕС), що підтверджує безпеку продукції.  

                                                                                                                                                                                                                                                                           

Розгорнути
Вгору