Безкоштовна доставка при замовленні від 6000 грн!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Без вихідних: 9:00-18:00
Матраци в наявності
Швидка доставка

0

Матраци бренду Denim

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Які емоції викликає у вас слово Denim? Сучасність, надійність, практичність, довговічність, універсальність. У колекції Denim 2021 року представлено 7 моделей матраців - 4 пружинні й 3 безпружинні.
Які ж особливості "Джинсової"  колекції?
1.Стильний чохол з тканини стрейч з об'ємною прошивкою і ефектом «зима-літо»;
2.Посилений євроборт по периметру матраца;
3.Гарантія на всі моделі - 3 роки.
4.Рекомендоване навантаження на одне спальне місце -130 кг.
Dandy, Levi, Bermuda - моделі з класичним пружинним блоком «Pocket Spring». Levi - матрац, в якому застосовується піна Memory Foam. Bermuda - модель з ефектом 2в1, що досягається завдяки застосуванню шару латексованої кокосової койри з одного боку матраца. Indigo - матрац, в основі якого використовується пружинна система «Pocket Hard», в ній на 17 % збільшено кількість пружин. Ця модель має необмежене навантаження на одне спальне місце.
Skinny, Capri, Original - безпружинні матраци. В основі моделей - блок ортопедичної піни. Матрац Capri - модель з ефектом 2в1, який досягається застосуванням шару піни Memory Foam з одного боку виробу. 
Чохол всіх 7 моделей матраців не знімається. Він виготовлений з тканини стрейч з об'ємною прошивкою і ефектом «зима-літо». 

Покупці матраців мають можливість купити матраци з різноманітними характеристиками та за різною ціною. Але не тільки це є вирішальним у покупці матраців. Якість, комфорт, відсутність шкідливих матеріалів у складі матраців стає головною вимогою. У нашому магазині ortomatrass.com.ua таким вимогам відповідає серія Denim. У серії якісні матраци з незалежними пружинами, безпружинні, які стають все популярнішими. Пропонуємо на нашому сайті ortomatrass.com.ua  ознайомитися з їх особливостями та зробити вибір!

Вся продукція компанії ЕММ ЮКРЕЙН обов'язково проходить перевірку в державних органах (Госпродпотребслужба - Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів) на підтвердження безпеки продукції для життя і здоров'я людини, а також її відповідність вимогам гігієнічних норм і ГОСТам. В результаті проведення спеціальних досліджень (радіологічних, токсикологічних, мікробіологічних, санітарно-хімічних, фізико-хімічних і т. д.) Видається санітарно-епідеміологічної експертизи (також його ще називають гігієнічний сертифікат або висновок СЕС), що підтверджує безпеку продукції.

Розгорнути
Вгору