Бесплатная доставка при заказе от 6000 грн!
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Без выходных: 9:00-18:00
Матрасы в наличии
Быстрая доставка

0

Отзывы

5.0
89 отзывов
Сортировка:
Були на складі, на виставці матраців, біля ае «Жуляни». Нарешті ціленаправлено поїхали і не пожалкували)). Обрали всім на по матрацу. Обрали модель без пружин і з піною меморі, модель Advance. Нам ще і по наматрацнику подарували)))!. Привезли дуже оперативно, за 3 дні. Велика подяка компанії, що так прислухались до наших вподобань. Дякуємо менеджеру. Обов’язково, ще повернемось за подушками. Всього вам найкращого.
Ответить
Лисенко Світлана і родина), дуже приємно, що ви залишилися задоволені! Дякуємо за рекомедацію!
Ответить
Велика подяка менеджеру(здається В’ячеслав) складу магазина, на проспекті Повітряних Сил України, 92-Б. Шукали недорогий матрац на дачу. Нам підібрали матрац Шанс-Престиж. Дуже задоволені вибором. Дійсно хороший матрац за невеликі гроші. Обов’язково, ще приїдемо, щоб оновити свій домашній матрац і подушку з «пам’яттю». Дякуємо вам за допомогу у виборі.
Ответить
Дзюба Олена., Не сумнівайтеся, Ви зробили правильний вибір! Ця модель дуже популярна, і відповідає всім вимогам покупців! Чекаємо на нові покупки!
Ответить
Всім привіт. Були нарешті на складі-виставці біля Жулян на Воздухофлотському, 92-Б.
Вибрали собі доволі швидко матрац. Сподобалось, що отримали доволі якісну консультацію з можливістю протестувати матрац на виставці. Окремо дякуємо Вячеславу. Привезли доволі швидко і безкоштовно на 3-й день. Вже тиждень , як насолоджуємось. У нас невелика вага і ми обрали матрац Pikasso. Може ще комусь сподобається)). Дякуємо за обслуговування.
Ответить
Сьогодні заказали на Бориспільський 7, і сьогодні же отримали матрац PICASSO. Дякую за професіоналізм та оперативність!!!! Дуже задоволені обслуговуванням!
Ответить
Доброго всім дня. Шукали, де можно вибрати, так і ще й полежати і послухати, що воно таке матрас. Підказали на випадково люди в салоні меблів на Окружній. Приїхали на Воздухофлотський (Повітряних Сил України зараз), 92-б. І не очікували, що нам так детально все розкажуть і покажуть, бо в магазинах-салонах, дівчата не дуже володіють інформацією по товару. Менеджер задав на питання, щоб ми хотіли від матрацу, враховуючи і ціну і комфорт і різновиди матраців. Запропонував нам 3-4 варіанта і ми доволі швидко обрали собі матрац Omega, а дітям Pikasso. Вибором дуже задоволені, тому що в бюджет вклалися, і навіть зекономили. Чекаємо з нетерпінням доставку через 2 дні. Сміливо звертайтесь, менеджер вам завжди допоможе з вибором. Радимо цю компанію.
Ответить
Дзюба Оксана, дуже примітно, коли роботу наших менеджерів оцінюють покупці. Дякуємо за відгук та рекомендацію купувати у нас матраци. Ваш вибір правильний, немає сумнівів!
Ответить
Були на складі матраців сайта Ортоматрац за адресою проспект Повітряних Сил України, 92-Б. Приїхали обрати і подивитись, чи справді пишуть правду)) Хотіли іменно попасти до Вячеслава. І не пожалкували. Як з’ясувалось, обрати матрац не так уж і легко. Дійсно є з чого вибрати, хоча це і не салон з мармуровою плиткою, але результатом ми задоволені. Якщо комусь це допоможе, то ми собі обрали жорсткий матрац Damask 180х200. Вже 3 дні, як насолоджуємось своїм матрацом. Дякуємо менеджеру, що так точно підібрав, те що ми і хотіли. Всім удачи з вибором.
Ответить
Добрий всім день. Хотіла подякувати сайту Ортоматрац за якісну і таку необхідну роботу, як нести комфорт в дім в цей непростий час. Нам дуже допоміг менеджер на складі по Воздухофлотському проспекту, 92-Б, з підбором матраців для наших діток і нам з чоловіком. Матраци діткам взяли Фуріні, а собі взяли Пікассо. Вже опробовали і всі дуже задоволені. Привезли швидко і безкоштовно. Дякуємо компанії за роботу. Ще приїдемо за подушками.
Ответить
Діденко Аліса, чекаємо на Вас! Рекомендуйте нас Вашим близьким та знайомим! Будемо вдячні!
Ответить
Дуже рідко пишу відгуки, алеж пишу. Хочу подякувати компанії і сайту «Орто матрац», за їх правильний підхід до роботи: не втюхати, що мені не потрібно, а запропонувати, те що я хочу. Я шукав якісний і відносно не дорогий матрац на з’ємну квартиру. Дякуючи менеджеру компанії Вячеславу, що вислухав мене і підібрав мені те, що я хотів. Він запропонував мені матрац Шанс-Престиж, підказав , що він в акції -35% і дуже вигідна зараз ціна. Ми з дружиною дуже задоволені обслуговуванням і матрацом. Дуже не просто обрати те в чому ти не профі. Дякую ще раз Вячеславу і його компанії.
Ответить
Марченко Олександр, дякую за позитивний відгук! Особливо приємно, що Ви відзначили роботу менеджера.
Ответить
Нарешті ми купили собі матрац, від якого просто купа задоволень. Дякуючи нам, що нарешті ми вибрали для себе час і приїхали за своєю маленькою мрією. Ось тепер кайфуємо. Торгівельна точка називається Склад матраців. І це дійсно склад, а не блискучий салон. В одному такому, нам дівчата так і не змогли допомогли, бо знали не більше нас. Але ж тут на складі було із чого вибрати і протестувати. Склад знаходиться на проспекті Повітряних Сил України(Воздухофлотський)-92-Б. Це на території таможенного терміналу. Нам з вибором дуже кваліфіковано допоміг Вячеслав. Дуже вдячні йому за скурпульозність у підборі. Доставили швидко і безкоштовно. Дякую цій компанії за роботу і якіст обслуговування.
Ответить
Давно хотіли заїхати на цей склад з матрацами на Воздухофлотському і все ніяк. І ось ми нарешті це трапилось.. Нам сподобалось, що тут є де полежати на матрацах і отримати професійну і зрозумілу інформацію. Тепер ми профі)). Вячеслав нам все розклав по полицях про матраци)). Замовили середню жорсткість Танамі – дуже радимо. Вже тиждень насолоджуємось. Поперек вже не болить!) Дякуємо Вячеславу за допомогу у виборі.
Ответить
Заїхали на склад матраців. Обрали і матрац і каркас з ламелями і подушки і наматрацник. Були навіть здивовані, що замовили все в одному місті, та ще з бузкоштовною доставкою. Сказали через 2 дні вже привезуть. Не обманули. Матрац купили Дамаск і дуже задоволені. Дякуємо менеджеру Вячеславу.
Ответить
Володимир , дякую за відгук! Рекомендуйте нас Вашим близьким, друзям, ми не підведемо!
Ответить
Добрий вам день. Були випадково на складі-магазні по вулиці Повітрофлотській-92Б. Вибибирали собі тоненькій матрас на діван. Нам сподобався вибір і робота менеджера. Обрали собі матрас Флекс-кокос і пощастило, що він був на складі. Зразу його і купили. І вже знаємо, що купимо справжній високий матрас на ліжков наступний раз. Дякуємо за допомогу.
Ответить
Доброго дня! Зразу не написала відгук, а це просто згадала. Ось ми вже як 2 місяці спимо і насолоджуємось сном. Нам порадили знайомі, звернутись на склад матрасів за адресою Повітрофлотський 92-Б і конкретно до Вячеслава. У нас вже був телефон і ми приїхали і не були розчаровані. Нас вслухали і дуже точно і швидко підібрали нам матрас з назвою Пікассо. І ось вже 2 місяці ми насолоджуємось сном і прокидаємось з хорошим настроєм. Дякуємо пану Вячеславу, що допоміг нам з вибором. Всім радимо звертатись в цю компанію.
Ответить
Вікторія Зарембовська, дуже приємно отримувати позитивні відгуки не лише про продукцію, а й про роботу наших менеджерів! Велике спасибі!
Ответить
Дякуємо за роботу компанії і сайту Ортоматрас. Дуже задоволені допомогою і нашим вибором матраса Сонора. Нарешті виспались!!!
Ответить
Дуже задоволені цім сайтом і складом на Повітряних Сил,92-Б. Буквально за 20 хвилин підібрали нам матрас і на наступний день бескоштовно доставили.
Ответить
Придбав гарний матрац. Потрібен був жорсткий. Порекомендували звернутися на склад матраців. Консультант Владислав підібрав мені матрац який мене полностью влаштовує. Один з великих плюсів є безкоштовно доставка. Рекомендуватиму.
Ответить
Задоволені виконанням замовлення на цьому сайті! Менеджер вник у наші побажання, одразу запропонував кілька варіантів матраців. Оформила покупку. А вже ввечері того ж дня у нас у ліжку лежав чудовий матрац "Омега"!
Ответить
Дуже класний шоурум ! придбали супер матрац Мейджік 160*200. Якістю та обслуговуванням залишилися дуже задоволені великий плюс безкоштовно доставка. Рекомендую.
Ответить
Дякуємо магазину за роботу. Дуже зручно, коли тобі все розкажуть і покажуть. Ще здивувало, що можно приїхати в вихідні дні. Ми собі вже підібрали матрац. Як буде ліжко, то зразу замовимо собі цей матрац. Підібрали середній, назва Амулет. Дякую менеджеру Були на Воздухофлотського,92-Б.
Ответить
Не перший раз вже замовляємо тут матраци. Привітний і професійний менеджер на Повітрофлотському,92-Б. Всім радимо цей магазин.
Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх